Sayfa Yenileniyor...

Mekanik

Uzman mekanikerleri bünyesinde barındıran Paçacıoğulları, her türlü yedek parça kullanımı sonrası bir takım testleri aracınıza uyguladıktan sonra teslim etmektedir. Manuel şanzıman, komple motor, otomatik ve triptonik şanzıman, kranklar, biel kolları, diferansiyeller, enjektör, eksantirik milleri, direksiyon kutuları ve pompaları, fren bakımı, ön takım ve maniford silindir kapakları gibi birçok işlemlerinizi mekanik hizmetleri ile profesyonelleri eşliğinde gerçekleştiren Paçacıoğulları, bu hizmetleri ile Mitsubishi araç bakım hizmetlerini bambaşka boyutlara taşımaktadır.

Mekanik Hizmetlerimiz

  • Periyodik Bakım
  • Genel Bakım
  • Yürür aksam
  • Fren tamir
  • Parça değişimi
  • Ağır Bakım
  • Klima Gaz Dolumu
  • Rot Balans Ayarı

 

Uzman personellerimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile Mitsubishi aracınızın periyodik bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Bünyemizde barındırmış olduğumuz işinin ehli, güvenilir mekanik uzmanları sayesinde sizlere güvenli sürüş imkânları tanıyoruz. Güvenliğiniz için mutlaka aracınızın periyodik bakımlarını yılda 2 kez gerçekleştirin.
- PaçacıOğulları Teknik Servisine Hoşgeldiniz -


Boya

Güneş ışınları, kuş pislikleri, asitler, hava kirliliği, yıkama fırçaları ve ağaçtaki reçinelerden dolayı oluşan mağduriyeti uygun fiyat avantajları ile gidermekteyiz.

Döşeme

Araçlarınızın döşemesini itinalı bir şekilde yapmaktayız. Uzun yıllar dayanan kalitesi ve şık tasarımlarlarıyla koltuk döşeme çözümlerimizle hizmetindeyiz.

Elektrik

Paçacıoğulları olarak aracınızda elektrik aksamlarından dolayı oluşan sorunları cebinizi yakmadan çözebilmenize imkan tanıyan bir firmayız.

Kaporta

Paçacıoğulları, kaporta boya hizmetleri ile kaporta onarım hizmetlerinden çıkan aracınızın kusursuz bir görünüme sahip olabilmesi amacı ile hizmet vermektedir.

Mekanik

Mitsubishi aracınızın periyodik bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Bünyemizdeki işinin ehli mekanik uzmanları sayesinde sizlere güvenli sürüş imkânları tanıyoruz.

Yedek Parça

Mitsubishi aracınızın modeline uygun, garantili yedek parça temin ve desteği ile Sakarya'nın önde gelen firması olma özelliğine sahibiz.