Sayfa Yenileniyor...

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1970’li yıllardan bu yana 7 gün 24 saat hizmetinizde ve size bir telefon yakınlığında olan PAÇACIOĞULLARI OTOMOTİV; MITSUBISHI marka araçlarınızın yedek parça, mekanik, kaporta, boya, elektrik, döşeme ihtiyaçlarınıza kaliteli ve profesyonel çözümler sunmaktayız. Ayrıca marka sınırı olmaksızın dizel ve benzinli araçlarınızın egzoz emisyon ölçümü de servisimizde yapılmaktadır.


1200 kalemin üstündeki yede parça stoğumuz, ihtiyaçlarınıza alternatif ve çeşitli çözümlerimizle sadece sizlere kaliteli hizmete yönelik çalışmalarımızı sürdürmekte, kendimizi günden güne geliştirmekteyiz.
Misyonu ve vizyonu müşteri odaklı kaliteye yönelik firmamız muhtelif kalite belgelerine sahiptir.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin memnuniyeti için değer sağlamak amacıyla uluslar arası kalite standartlarında otomotiv ürünleri sunmak ve hizmetleri üretmek.
Paçacıoğulları Otomotiv, otomotiv sektöründe;
·         Müşteri odaklılık prensibi üzerinde çalışan,
·         Sektörünü iyi tanıyan,
·         Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen,
·         Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan,
·         Güvenilir,
·         Otomotiv değer zincirinin her alanında verimli ve kârlı hizmet vermeyi hedefleyen bir şirkettir.

VİZYONUMUZ
Otomotiv sektöründe, doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, müşterilerin birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir Türkiye şirketi olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ
·         Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet verebilmek,
·         Müşterilerimizin ve piyasaların istek ve beklentilerini sürekli izlemek,
·         Çalışanlarımızın bilgi ve yeteneklerinin sürekli gelişimini sağlamak,
·         Çevrenin korunmasını toplumumuza ve insanlığa karşı önemli bir sorumluluğumuz olduğu bilinciyle çalışmak,
·         Sistemimizi güncel tutarak sürekli gelişimini sağlayabilmek şirketimizin kalite politikası olarak belirlenmiştir.


Başarının simgesi birlik ve beraberlikten geçer. Bu sözden aldığımız güç ve kuvvetle bu günlere çizgimizi değiştirmeden, parolamız sürekli müşteri memnuniyeti olarak geldik. Önderliğimde kurulmuş olan bu muazzam düzen ve tertiple siz değerli müşterilerimize daima hizmet vermekteyiz. Sizden aldığımız takdir vesilesiyle hizmetlerimize daha da büyüyerek aynı istikrar ve kararlılıkla devam edeceğiz. Herkese başarımızdaki maddi manevi katkılarından dolayı teşekkür eder saygılar sunarım.


Hasan PAÇACI
Yönetim Kurulu Başkanı
- PaçacıOğulları Teknik Servisine Hoşgeldiniz -


Boya

Güneş ışınları, kuş pislikleri, asitler, hava kirliliği, yıkama fırçaları ve ağaçtaki reçinelerden dolayı oluşan mağduriyeti uygun fiyat avantajları ile gidermekteyiz.

Döşeme

Araçlarınızın döşemesini itinalı bir şekilde yapmaktayız. Uzun yıllar dayanan kalitesi ve şık tasarımlarlarıyla koltuk döşeme çözümlerimizle hizmetindeyiz.

Elektrik

Paçacıoğulları olarak aracınızda elektrik aksamlarından dolayı oluşan sorunları cebinizi yakmadan çözebilmenize imkan tanıyan bir firmayız.

Kaporta

Paçacıoğulları, kaporta boya hizmetleri ile kaporta onarım hizmetlerinden çıkan aracınızın kusursuz bir görünüme sahip olabilmesi amacı ile hizmet vermektedir.

Mekanik

Mitsubishi aracınızın periyodik bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Bünyemizdeki işinin ehli mekanik uzmanları sayesinde sizlere güvenli sürüş imkânları tanıyoruz.

Yedek Parça

Mitsubishi aracınızın modeline uygun, garantili yedek parça temin ve desteği ile Sakarya'nın önde gelen firması olma özelliğine sahibiz.