Sayfa Yenileniyor...

Döşeme

Paçacıoğulları olarak mesele koltuk döşemesi olduğunda, işlem sırasında benzersiz kullanım kolaylığı sağlayan sizi rahat ettiren yapıştırıcılarımızla en ideal çözümleri sunarız. Bu yapıştırıcılar ayrıca geniş bir ısı aktivasyonu aralığına sahip olduğu gibi hızlı bir ilk tutunma mukavemeti ile kusursuz bir sıcaklık ve nem direnci sunarlar. Dahası, kürlenmenin ardından son kullanıcıya yumuşak bir döşeme sağlarlar.

Koltuk ve diğer ekipmanların itinalı bir şekilde döşeme işini yapmaktayız. Uzun yıllar dayanan kalitede işçilik ve şık tasarımlarla koltuk döşeme çözümlerimizle sizlerin hizmetindeyiz. 
- PaçacıOğulları Teknik Servisine Hoşgeldiniz -


Boya

Güneş ışınları, kuş pislikleri, asitler, hava kirliliği, yıkama fırçaları ve ağaçtaki reçinelerden dolayı oluşan mağduriyeti uygun fiyat avantajları ile gidermekteyiz.

Döşeme

Araçlarınızın döşemesini itinalı bir şekilde yapmaktayız. Uzun yıllar dayanan kalitesi ve şık tasarımlarlarıyla koltuk döşeme çözümlerimizle hizmetindeyiz.

Elektrik

Paçacıoğulları olarak aracınızda elektrik aksamlarından dolayı oluşan sorunları cebinizi yakmadan çözebilmenize imkan tanıyan bir firmayız.

Kaporta

Paçacıoğulları, kaporta boya hizmetleri ile kaporta onarım hizmetlerinden çıkan aracınızın kusursuz bir görünüme sahip olabilmesi amacı ile hizmet vermektedir.

Mekanik

Mitsubishi aracınızın periyodik bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Bünyemizdeki işinin ehli mekanik uzmanları sayesinde sizlere güvenli sürüş imkânları tanıyoruz.

Yedek Parça

Mitsubishi aracınızın modeline uygun, garantili yedek parça temin ve desteği ile Sakarya'nın önde gelen firması olma özelliğine sahibiz.