Sayfa Yenileniyor...

Elektrik

Paçacıoğulları Mitsubishi özel bakım firması olarak, aracınızda elektrik aksamlarından dolayı oluşan sorunları cebinizi yakmadan çözebilmenize imkan tanıyan bir firmayız.

Elektrik hizmetleri ile klima kompresörleri, motor, airbag, karisör ve enjeksiyon beyinleri, şarj ve marş dinamoları, elektrik tesisatları, torpidolar, farlar sinyal ve sisler ile birlikte hava debi metreleri gibi birçok sorunu etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Araçlarınızın tüm elektrik ile alakalı sorunlarını gerçekleştiren uzman kadromuz oto elektrik konusunda deneyimlidir.
- PaçacıOğulları Teknik Servisine Hoşgeldiniz -


Boya

Güneş ışınları, kuş pislikleri, asitler, hava kirliliği, yıkama fırçaları ve ağaçtaki reçinelerden dolayı oluşan mağduriyeti uygun fiyat avantajları ile gidermekteyiz.

Döşeme

Araçlarınızın döşemesini itinalı bir şekilde yapmaktayız. Uzun yıllar dayanan kalitesi ve şık tasarımlarlarıyla koltuk döşeme çözümlerimizle hizmetindeyiz.

Elektrik

Paçacıoğulları olarak aracınızda elektrik aksamlarından dolayı oluşan sorunları cebinizi yakmadan çözebilmenize imkan tanıyan bir firmayız.

Kaporta

Paçacıoğulları, kaporta boya hizmetleri ile kaporta onarım hizmetlerinden çıkan aracınızın kusursuz bir görünüme sahip olabilmesi amacı ile hizmet vermektedir.

Mekanik

Mitsubishi aracınızın periyodik bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Bünyemizdeki işinin ehli mekanik uzmanları sayesinde sizlere güvenli sürüş imkânları tanıyoruz.

Yedek Parça

Mitsubishi aracınızın modeline uygun, garantili yedek parça temin ve desteği ile Sakarya'nın önde gelen firması olma özelliğine sahibiz.